Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
Театр української традиції

Неабиякий успіх

Київський театр української традиції «Дзеркало», який 17 жовтня у Львові презентував одноактну п’єсу Володимира Петранюка «Чорна рілля, або Любов і смерть Степана Бандери», вдруге виступить з постановкою у місті Лева сьогодні, 26 жовтня.

«Отримавши неабиякий успіх серед львів’ян та гостей міста, актори театру «Дзеркало» відгукнулися на численні прохання людей, котрі не мали можливості потрапити на виставу попереднього разу», — повідомив Гал-інфо Голова ЛОО Конгресу Українських націоналістів, Микола Пшевлоцький.

Конгрес українських націоналістів, за фінансової підтримки якого відбулась постановка Володимира Петранюка «Чорна рілля, або Любов і смерть Степана Бандери», посприяв і цього разу.

«У нас не було іншого виходу, як піти назустріч львів’янам, для яких героїчна постать Провідника Степана Бандери важить надзвичайно багато. Тому театр «Дзеркало» вдруге виступить із цією виставою у Львові», — каже Микола Пшевлоцький.

«Протягом цього тижня актори театру мали гастролі у великих містах Львівщини, збирали аншлаги та отримували овації глядачів, — зазначив голова ЛОО Конгресу українських націоналістів Микола Пшевлоцький. — І це ще раз засвідчує, що галичани є послідовними у своїх переконаннях, шанують традиції і чітко проводять межу між своїми героями, до яких, властиво, і належить Степан Бандера, та ворогами української нації», — наголосив лідер КУНу.

Нагадаємо, що 17 жовтня, у приміщенні Першого українського театру для дітей та юнацтва відбулося представлення літературного твору «Чорна рілля, або Любов і смерть Степана Бандери» Володимира Петранюка львів’янам. Театр «Дзеркало», як виконавець постановки вистави про останні день життя Степана Бандери, зібрав аншлаг, а саме ж втілення ідеї відбулося за підтримки Конгресу українських націоналістів.

Вдруге побачити одноактну п’єсу Володимира Петранюка «Чорна рілля, або Любов і смерть Степана Бандери» усі бажаючі зможуть 26 жовтня о 19:00 у приміщення Першого українського театр для дітей та юнацтва за сприянням Конгресу Українських Націоналістів.


http://galinfo.com.ua/news/

Зірка на ім’я Квітка

(Джерело: I-UA.tv Едуард Овчаренко)
Свій 36-й театральний сезон Театр української традиції «Дзеркало» відкрив прем’єрним показом вистави «Я — Квітка», присвяченої легендарній співаці Квітці Цісик. Однойменну п’єсу написав директор-художній керівник театру «Дзеркало», заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії імені Богдана Хмельницького Володимир Петранюк, постановку здійснив Дмитро Сторчоус, а роль незабутньої Квітки зіграла Анна Коваленко.

Мій особистий біль від розлуки з домом тепер став колективним

(Джерело: автор: Вікторія Сметаненко https://novynarnia.com/2023/05/23/abahriana/)
Анна Багряна – українська письменниця і перекладачка, що з 2010-го року постійно мешкає за межами України, останні роки – в Болгарії. В інтерв’ю для “Новинарні” вона розповіла про те, як війна впливає на творчість і змушує автора переосмислити власні твори.

Сміх, що звільняє

(Джерело: Едуард Овчаренко)
Театр української традиції «Дзеркало» представив нову виставу «Мій бідний Фюрер» за п’єсою художнього керівника театру Володимира Петранюка.

Названі лавреати премії ім. Якова Гальчевського

(Джерело: https://litgazeta.com.ua/news/nazvani-lavreaty-premii-im-iakova-halchevskoho/)
– у номінації «За примноження традицій вітчизняного театрального мистецтва» – Володимира Петранюка, драматурга, директора та; художнього керівника, засновника Театру української традиції «Дзеркало»;

Подвижник

(Джерело: https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/podvyzhnyk?fbclid=IwAR18QCrXVQ6iku3q61K28m6oYj-l9dsDA2OkWc_btbXv-cWgdYwwUYVvH8Q)
Ім’я Володимира Петранюка, актора, режисера, драматурга, перш за все, пов’язане з Київським театром української традиції «Дзеркало»